Montmartre Sacré Coeur

Poznávací zájezd Paříž letecky

Letecké poznávací zájezdy do Paříže mají tu výhodu, že oproti poznávacím zájezdům do Paříže autokarem ušetříte několik hodin, které by jste strávili v autobuse. Letecké cestování je rychlé a pohodlnější. Její nevýhoda je vyšší cena.

Pokud hledáte jen variantu zaletět si do Paříže, tam se ubytovat a pak si udělat svůj vlastní program, podle toho co chcete vidět, tak pro Vás mám skvělý tip na zájezdy, které prodává Invie. Jde o letenku a ubytování. V jakém hotelu budete chtít spát je už jen na vašem rozhodnutí. Jde o šikovný balíček dvou služeb. Na velkou nabídku koukněte zde.

Pokud ovšem jedete do Paříže poprvé, nebo chcete výklad od průvodce. Tak Vám by jsem raději doporučil organizované letecké zájezdy do Paříže. Většinou jsou postaveny tak, že výlety nejsou povinné, takže pokud u těchto zájezdu nenaleznete místo, které v Paříži musíte vidět, tak se stačí od skupiny oddělit a invidualně místo navštívit. Tak to dělá hodně účastníků poznávacích zájezdů do Paříže. Tipy na nejlepší poznávací zájezdy do Paříže letecky naleznete níž.

 

Poznávací zájezd Paříž letecky leden 2015

Pařížské předjaří – 4 dny (22.1.-25.1.2015) – letecky – 10990,- Kč

Cena zahrnuje ubytování s bufetovou snídaní, letenku, transfer okružní jízdu po Paříži. Nezahrnuje vstupy více se o tomto zájezdu dovíte zde. Na výše uvedených stránkách si můžete tento poznávací zájezd do Paříže koupit.

3 noci v *** hotelu v blízkosti centra města

  1. den ráno přílet, okružní jízda Paříži, po ubytováni volno
  2. den prohlídka s průvodcem : Louvre, Notre Dame, St. Chapele, fakultivní jízda na lodi po Seině
  3. fakultivní výlet do Versailles s invidualní prohlídkou zámku a zahrad, po návratu invidualní návštěva Eiffelové věže, Invalidovny, Martova pole …
  4. volný den,  podvečer odlet do Prahy

Tento letecký poznávací zájezd do Paříže můžete koupit zde. Na těchto stránkách naleznete bližší informace o tomto zájezdě.

Poznávací zájezd Paříž letecky únor 2015

Pařížské předjaří – 4 dny (12.2.-15.2.2015) – letecky – 11490,- Kč

  1. den ráno odlet z Prahy, okružní jízda Paříží, po ubytování volno
  2. Volno, nebo pomocí MHD prohlídka s průvodcem Louvre, Notre Dame, St.Chapel, fakultivní jízda po Seině, večer možnost fakultivní návštěvy kabaretu.
  3. fakultivní výlet do Versailles a zde invidualní prohlídka zámku a zahrad, odpoledne po návratu do Paříže invidualní návštěva Eiffelové věže, Latinské čtvrti, Invalidovny, Martova pole
  4. po snídani volno, podvečer transfer na letiště a odlet do Prahy

Cena zahrnuje:

letenku s taxami a příplatkami Praha – Paříž – Praha. Transfér autokarem z letiště a na letiště + okružní jízda po Paříži.

3 noci v *** hotelu v blízkosti centra města + 3x bufetovou snídani v hotelu

Cena nezahrnuje:

vstupy, jízdné v MHD

Tento letecký poznávací zájezd do Paříže můžete koupit zde. Na těchto stránkách

 

Pokud Vám příjdou letecké zájezdy do Paříže moc drahé a i přes to se chcete do Paříže podívat, tak Vám doporučuji podívat se na všechny poznávací zájezdy do Paříže. Najdete tam totiž mnoho skvělých poznávacích zájezdů autokarem.

Poznávací zájezdy Paříž.